بیسکویت ها

به منظور اطمینان از عملکرد صحیح این وب سایت، ما گاهی اوقات فایل های داده کوچکی را در دستگاه شما ذخیره می کنیم که اصطلاحاً کوکی نامیده می شود. این یک روش معمول برای اکثر وب سایت های بزرگ است.

کوکی ها چیست؟

کوکی‌ها فایل‌های متنی کوچکی هستند که یک وب‌سایت هنگام مرور در رایانه یا دستگاه تلفن همراه شما ذخیره می‌کند. به لطف این فایل‌ها، وب‌سایت مراحل و تنظیمات برگزیده شما (مانند نام ورود، زبان، اندازه قلم و سایر تنظیمات نمایش) را برای مدت زمان ردیابی می‌کند، بنابراین لازم نیست دفعه بعد دوباره آنها را وارد کنید. سایت را ببینید یا مرور کنید

چگونه از کوکی ها استفاده کنیم؟

این وب‌سایت‌ها از کوکی‌ها برای به خاطر سپردن تنظیمات کاربر، برای سفارشی‌سازی بهتر تبلیغات بر اساس علایق بازدیدکنندگان و برای عملکرد ضروری وب‌سایت استفاده می‌کنند.

چگونه کوکی ها را کنترل کنیم؟

شما می توانید به صلاحدید خود کوکی ها را کنترل یا حذف کنید - برای جزئیات بیشتر به وب سایت aboutcookies.org مراجعه کنید. می توانید تمام کوکی های ذخیره شده در رایانه خود را حذف کنید و می توانید اکثر مرورگرها را طوری تنظیم کنید که از ذخیره شدن آنها جلوگیری شود. با این حال، در این حالت، ممکن است لازم باشد هر بار که از وب سایت بازدید می کنید، برخی از تنظیمات را به صورت دستی تنظیم کنید و برخی از خدمات و ویژگی ها ممکن است کار نکنند.

چگونه از استفاده از کوکی ها خودداری کنیم؟

استفاده از کوکی ها را می توان با استفاده از مرورگر اینترنت شما تنظیم کرد. اکثر مرورگرها به طور خودکار کوکی ها را در تنظیمات پیش فرض می پذیرند.