لباس پلاستیکی ماسک سر اسب (هالووین، جشن ها)

کد: 91-022
1 334 000 ﷼ 874 000 ﷼ قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده: 728 180 ﷼
در انبار محصولات در انبار موجود و آماده ارسال هستند.
بله! ما به ارسال محصولات می‌پردازیم US
+

لباس پلاستیکی ماسک سر اسب برای (هالووین، جشن ها) به عنوان یک ماسک منحصر به فرد برای هر مناسبت، و اگر می خواهید متفاوت باشید می تواند مفید باشد.

حفاظت از حقوق خریدان شامل

  • تعویض رایگان کالا در مدت 30 روز
  • گارانتی محصولات - 24 ماه
  • ضمانت بازگشت وجه در مدت 14 روز

توضیحات محصول

لباس پلاستیکی ماسک سر اسب برای (هالووین، جشن ها) به عنوان یک ماسک منحصر به فرد برای هر مناسبت، و اگر می خواهید متفاوت باشید، می تواند مفید باشد. ایده آل برای انواع جشن ها، مهمانی ها، فستیوال ها، کارناوال ها و غیره. امروزه شما می توانید هر آنچه که می خواهید باشید، دشت های وسیع سبز، نهرهای خروشان یا آبشارها را تصور کنید. آزادی، حرکت و سرعت را تصور کنید . تصور کنید که تمام جزئیات بدن شما کاملاً شکل گرفته است و شما نمادی از قدرت، آزادی و تسلیم ناپذیری هستید - تصور کنید که شما یک اسب هستید. ما می توانیم آن را برای شما واقعی کنیم، هر زمان که بخواهید می توانید اسب شوید!

سر اسب به عنوان ماسک

آیا در مدرسه، محل کار یا خانه عصبانی هستید؟ همه چیز تمام شد، ماسک اسب بپوش و یال خود را به هم بزن. احساسش می کنی؟ دیگر استرسی نیست، سینه ات تنش می کند، قلبت به شدت می تپد، دیگر به عنوان انسان مشکل احمقانه ای نداری، چون اسب هستی و بالاخره آزاد هستی! پس یک «نهههههه» عمیق بسازید و به دشت های بی پایان اطرافتان بدوید و کاملاً با طبیعت ترکیب شوید و مانند اسب زندگی کنید.

ماسک سر اسب

محتویات بسته:

1 عدد ماسک اسب

بررسی محصول (0)

آیا در مورد محصول سوالی دارید؟
سوال خود را در قسمت بحث و تبادل نظر مطرح کنید.

ما پاسخ سوال شما را به این ایمیل می نویسیم.

امتیاز محصول (1)

100%