Decanter هواده جادویی - گردنی با اندازه متوسط

کد: 94-007
1 334 000 ﷼ قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده: 1 111 820 ﷼
در انبار محصولات در انبار موجود و آماده ارسال هستند.
بله! ما به ارسال محصولات می‌پردازیم US
Cards
Crypto
+

Decanter هواده جادویی - گردنی با اندازه متوسط، قطر 35 میلی متر با الک. مشخص است که وقتی شراب هوادهی شود طعم بهتری دارد.

حفاظت از حقوق خریدان شامل

  • تعویض رایگان کالا در مدت 30 روز
  • گارانتی محصولات - 24 ماه
  • ضمانت بازگشت وجه در مدت 14 روز

توضیحات محصول

Decanter هواده جادویی - گردنی با اندازه متوسط، قطر 35 میلی متر با الک. مشخص است که وقتی شراب هوادهی شود طعم بهتری دارد. Decanter دقیقاً همین را ارائه می دهد. اگر در حال تدارک یک مهمانی در خانه هستید و می خواهید توجه مهمانان را به خود جلب کنید، این یک راه عالی برای بهبود یک مهمانی است. مهمانان شما از مهمانی خوب لذت خواهند برد و حتی بیشتر از طعم با کیفیت شراب ها قدردانی خواهند کرد.

دکانتر

چگونه می توان شراب را بدون لوازم جانبی و تجربه یک سوملیه حرفه ای رقیق کرد؟ سعی کنید از هواکش فرشته ما استفاده کنید، استفاده بسیار ساده است و تخلیه شراب به حداقل می رسد. ریختن شراب در کاراف می تواند چندین ساعت طول بکشد تا به اثر مناسب برسد. هواکش عالی قادر است با ریختن شراب از طریق هواکش داخل لیوان، بر طعم و عطر شراب مستقیماً از بطری تأکید کند. قیف آبپاش مجهز به الکی است که حتی کوچکترین رسوبات موجود در شراب را جذب می کند و مجاری هوا در یک لحظه شراب را کاملاً هوادهی می کند. این یک روش ساده است که می تواند بر طعم و عطر شراب شما تأکید کند تا تجربه ای عالی داشته باشید.

اگر طعم شراب خوب را دارید، اما زمان کمی دارید، این وسیله ای ایده آل برای صرفه جویی در زمان است. یک ساعت صبر کردن را فراموش کنید تا شراب نفس بکشد. کافی است آن را باز کنید و در لیوان بریزید.

بررسی محصول (0)

آیا در مورد محصول سوالی دارید؟
سوال خود را در قسمت بحث و تبادل نظر مطرح کنید.

ما پاسخ سوال شما را به این ایمیل می نویسیم.

امتیاز محصول (0)

هنوز رتبه بندی نشده است