شراب هواکش هاوک

کد: 94-010
1 150 000 ﷼ 874 000 ﷼ قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده: 728 180 ﷼
در انبار محصولات در انبار موجود و آماده ارسال هستند.
بله! ما به ارسال محصولات می‌پردازیم US
+

Wine Aerator Hawk ابزاری کاربردی برای همه دوستداران شراب قرمز است. هر شراب قرمز باید قبل از مصرف با استفاده از هواکش مفید هوادهی شود

حفاظت از حقوق خریدان شامل

  • تعویض رایگان کالا در مدت 30 روز
  • گارانتی محصولات - 24 ماه
  • ضمانت بازگشت وجه در مدت 14 روز

توضیحات محصول

Wine Aerator Hawk ابزاری کاربردی برای همه دوستداران شراب قرمز است. هر شراب قرمز باید قبل از مصرف با استفاده از هواکش مفید هوادهی شود. متناسب با هر اندازه استاندارد بطری است. این ابزار کاربردی برای هر خانواده است.

شراب گازدار طعم بهتری دارد. وقتی شراب نفس می کشد، باز می شود و عطر و طعم آن آزاد می شود. به طور سنتی برای مزه شراب از شراب های گازدار استفاده می شود. با این حال، استخراج زمان بر، ناراحت کننده است و نمی توان آن را در راحتی خانه انجام داد.

هواکش شراب

هر شراب‌فروشی می‌داند که شراب باید نفس بکشد، و سپس طعم بسیار بهتری پیدا می‌کند. تنفس شراب باز می شود و هر طعم و مزه ای را آزاد می کند. فرآیند هوادهی شراب کاملاً زمان بر است، اما با این ابزار بسیار سریع و آسان انجام می شود. بلافاصله تفاوت را احساس خواهید کرد: عطر قوی تر و طعم بهتر. و به هر حال، از شر قطرات شراب که از بطری روی سفره می ریزند خلاص شوید. به لطف شکل نوآورانه قیف ریختن و هوادهی شراب آسان است. بسته بندی خوب آن را به یک هدیه عالی تبدیل می کند.

بررسی محصول (0)

آیا در مورد محصول سوالی دارید؟
سوال خود را در قسمت بحث و تبادل نظر مطرح کنید.

ما پاسخ سوال شما را به این ایمیل می نویسیم.

امتیاز محصول (0)

هنوز رتبه بندی نشده است