ظرف جادویی - گردن بزرگ

کد: 94-008
1 334 000 ﷼ 1 012 000 ﷼ قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده: 843 180 ﷼
در انبار محصولات در انبار موجود و آماده ارسال هستند.
بله! ما به ارسال محصولات می‌پردازیم US
+

دکانتور هواده جادویی - بزرگ. قطر گردن 40 میلی متر با الک. هنگامی که این محصول را امتحان کنید، آن را دوست خواهید داشت.

حفاظت از حقوق خریدان شامل

  • تعویض رایگان کالا در مدت 30 روز
  • گارانتی محصولات - 24 ماه
  • ضمانت بازگشت وجه در مدت 14 روز

توضیحات محصول

دکانتور هواده جادویی - بزرگ. قطر گردن 40 میلی متر با الک. هنگامی که این محصول را امتحان کنید، آن را دوست خواهید داشت. مشخص است که وقتی شراب هوادهی شود طعم بهتری دارد.

هواکش جادویی دکانتر دقیقاً همین را ارائه می دهد. اگر در حال تدارک یک مهمانی در خانه هستید و می خواهید توجه مهمانان را به خود جلب کنید، این یک راه عالی برای بهبود یک مهمانی است. مهمانان شما از مهمانی خوب لذت خواهند برد و حتی بیشتر از طعم با کیفیت شراب ها قدردانی خواهند کرد.

هواکش جادویی دکانتر بزرگ

چگونه می توان شراب را بدون لوازم جانبی و تجربه یک سوملیه حرفه ای رقیق کرد؟ سعی کنید از هواکش فرشته ما استفاده کنید، استفاده بسیار ساده است و تخلیه شراب به حداقل می رسد. ریختن شراب در کاراف می تواند چندین ساعت طول بکشد تا به اثر مناسب برسد.

هواکش عالی قادر است با ریختن شراب از طریق هواکش داخل لیوان، بر طعم و عطر شراب مستقیماً از بطری تأکید کند. قیف آبپاش مجهز به الکی است که حتی کوچکترین رسوبات موجود در شراب را جذب می کند و مجاری هوا در یک لحظه شراب را کاملاً هوادهی می کند. این یک روش ساده است که می تواند بر طعم و عطر شراب شما تأکید کند تا تجربه ای عالی داشته باشید.

اگر طعم شراب خوب را دارید، اما زمان کمی دارید، این وسیله ای ایده آل برای صرفه جویی در زمان است. یک ساعت صبر کردن را فراموش کنید تا شراب نفس بکشد. کافی است آن را باز کنید و در لیوان بریزید.

بررسی محصول (0)

آیا در مورد محصول سوالی دارید؟
سوال خود را در قسمت بحث و تبادل نظر مطرح کنید.

ما پاسخ سوال شما را به این ایمیل می نویسیم.

امتیاز محصول (0)

هنوز رتبه بندی نشده است