ظرف شراب - SET ANGEL

کد: 94-003
2 530 000 ﷼ قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده: 2 108 180 ﷼
در انبار محصولات در انبار موجود و آماده ارسال هستند.
بله! ما به ارسال محصولات می‌پردازیم US
+

ظرف شراب - ست ANGEL، که شراب شما را به اندازه کافی نرم و اکسیژن می کند. زمان را با تهیه طولانی مدت شراب تلف نکنید.

حفاظت از حقوق خریدان شامل

  • تعویض رایگان کالا در مدت 30 روز
  • گارانتی محصولات - 24 ماه
  • ضمانت بازگشت وجه در مدت 14 روز

توضیحات محصول

ظرف شراب - ست ANGEL، که شراب شما را به اندازه کافی نرم و اکسیژن می کند. زمان را با تهیه طولانی مدت شراب تلف نکنید. به سادگی شراب را از طریق پایه ANGEL در لیوان بریزید و شروع به لذت بردن از طعم عالی کنید.

دوستداران شراب می دانند که برای رسیدن به حداکثر طعم لذیذ، ابتدا شراب باید اکسید شود. برای رسیدن به این اثر کافی نیست بطری باز شراب را روی میز بگذارید. به لطف این اکسیداسیون، شراب پس از اولین جرعه طعم شگفت انگیزی خواهد داشت. فقط شراب را از طریق هواکش بریزید. شراب اکسید شده و به طعم کامل خود می رسد.

چگونه می توان شراب را بدون لوازم جانبی و تجربه یک سوملیه حرفه ای رقیق کرد؟ استفاده از پایه ANGEL ما را امتحان کنید، استفاده بسیار ساده است و تخلیه شراب به حداقل می رسد. ریختن شراب در کاراف می تواند چندین ساعت طول بکشد تا به اثر مناسب برسد.

ست دکانتر فرشته

پایه عالی ANGEL قادر است با ریختن شراب از طریق پایه داخل لیوان، بر طعم و عطر شراب مستقیماً از بطری تأکید کند. قیف آبپاش مجهز به الکی است که حتی کوچکترین رسوبات موجود در شراب را جذب می کند و مجاری هوا در یک لحظه شراب را کاملاً هوادهی می کند. روش ساده تری وجود دارد که می تواند بر طعم و عطر شراب شما تأکید کند تا تجربه ای عالی داشته باشید. هیچ روش ساده‌تری وجود ندارد که بتواند بر طعم و عطر شراب شما برای تجربه کامل تأکید کند. پایه دکانتر لازم نیست جایی در کمد پنهان شود. طراحی ساده و شیک آن هر یک از فضاها را روشن می کند. منحنی های جایگاه در حال بازی با نور است و در هر فرصتی همه را تحت تاثیر قرار می دهد.

بررسی محصول (0)

آیا در مورد محصول سوالی دارید؟
سوال خود را در قسمت بحث و تبادل نظر مطرح کنید.

ما پاسخ سوال شما را به این ایمیل می نویسیم.

امتیاز محصول (0)

هنوز رتبه بندی نشده است