تی شرت تناسب اندام هوشمند با ناوبری - بلوتوث (iOS، Android)

کد: 11-284
4 094 000 ﷼ قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده: 3 411 820 ﷼
پیش سفارش تحویل محصول حدود 1-3 هفته زمان می برد.
بله! ما به ارسال محصولات می‌پردازیم US
+

تی شرت تناسب اندام هوشمند با ناوبری - بلوتوث (iOS، Android) برای کمک به شما برای رسیدن به اهداف تمرینی خود سریعتر از همیشه.

حفاظت از حقوق خریدان شامل

  • تعویض رایگان کالا در مدت 30 روز
  • گارانتی محصولات - 24 ماه
  • ضمانت بازگشت وجه در مدت 14 روز

توضیحات محصول

تی شرت تناسب اندام هوشمند با ناوبری - بلوتوث (iOS، Android) برای کمک به شما برای رسیدن به اهداف تمرینی خود سریعتر از همیشه - تناسب اندام بمانید و از زندگی خود لذت ببرید . این یک تی شرت انقلابی است که هنوز اینجا نیامده است، تمام فعالیت های شما را به معنای واقعی کلمه ثبت می کند . تی شرت را با فشار دادن دکمه نرم واقع در آستین سمت چپ فعال کنید و سنسور تعبیه شده در پشت تی شرت تمام جزئیات لازم مانند تعداد مراحل برداشته شده، تعداد طبقه بالا رفتن، کالری سوزانده شده و در عین حال می تواند شما را راهنمایی کند ، چه چیزی جدید در بازار است.

tricko با ناوبریترفند هوشمند

می توانید تی شرت خود را با گوشی هوشمند خود از طریق بلوتوث جفت کنید و سپس از یک برنامه رایگان در دسترس (iOS، Android) برای مشاهده داده های ضبط شده از فعالیت های خود استفاده کنید یا ناوبری را شروع کنید و مقصد سفر خود را انتخاب کنید. تی شرت هوشمند بدون نمایشگر بصری راه را به شما نشان می دهد، فقط با حسگرهای لرزشی که روی شانه ها قرار گرفته اند و جهت چرخش را با لرزش تعیین می کنند. این تیشرت کاملا ضد آب است، بنابراین نگران شرایط بد آب و هوا نباشید. باتری داخلی با استفاده از کابل micro USB موجود شارژ می شود . شما می توانید این تی شرت راحت و همچنین مد روز را در هر جایی بپوشید - در خانه، در باشگاه، در دویدن.

تعداد مراحل ترفند تناسب اندام مراحل را ثبت می کند
تی‌شرت تناسب اندام از طریق برنامه تعداد دقیق گام‌هایی را که در طول روز برداشته‌اید - چه در هنگام پیاده‌روی صبح/عصر و چه در ساعات کاری، به شما اطلاع می‌دهد.
تعداد طبقات تریکو تناسب اندام تعداد طبقات صعود شده را ثبت می کند
برای فعالیت بدنی ما، استفاده از پله ها سالم تر از آسانسور است. اپلیکیشن تی شرت تعداد طبقاتی را که در طول روز بالا رفته اید را ثبت می کند و به شما کمک می کند در وضعیت سالم بمانید.
فیتنس تریکو شمارش کالری کالری سوزانده شده را ثبت می کند
حتی کوچکترین تلاش ورزشی به سوزاندن کالری کمک می کند. با استفاده از تی شرت و اپلیکیشن از تعداد دقیق کالری سوزانده شده پس از فعالیت ورزشی مطلع خواهید شد.
fitnes tricko مسافت طی شده فاصله را ثبت می کند
متخصصان قلب این تی شرت را دوست دارند، زیرا برای فعالیت های آنها ایده آل است. هنگامی که در خارج از منزل یا در مسیر دویدن تمرین می کنید، از مسافت طی شده یا رسیدن به آن مطلع خواهید شد.
تناسب اندام tricko navigacia پیمایش به مکان مورد نیاز
با استفاده از اپلیکیشن مناسب تی شرت، مقصد مورد نظر خود را وارد کنید و تی شرت به کجا بروید، بدون اینکه نیازی به استفاده از نقشه یا ناوبری روی تلفن همراه خود داشته باشید تا مطمئن شوید در مسیر درست هستید. تی شرت با استفاده از حسگرهای لرزش روی شانه ها به شما می گوید که برای رسیدن به مقصد نهایی در اسرع وقت به چه سمتی بروید.

بررسی محصول (0)

آیا در مورد محصول سوالی دارید؟
سوال خود را در قسمت بحث و تبادل نظر مطرح کنید.

ما پاسخ سوال شما را به این ایمیل می نویسیم.

امتیاز محصول (0)

هنوز رتبه بندی نشده است