عینک قابل برنامه ریزی از طریق موبایل Chemion

کد: 27-030
4 554 000 ﷼ 2 714 000 ﷼ قیمت بدون مالیات بر ارزش افزوده: 2 261 820 ﷼
در انبار محصولات در انبار موجود و آماده ارسال هستند.
بله! ما به ارسال محصولات می‌پردازیم US
+

عینک های قابل برنامه ریزی از طریق موبایل Chemion، جدیدترین ترفندها به خصوص در بین جوانان است. پیام خود را بنویسید!!

حفاظت از حقوق خریدان شامل

  • تعویض رایگان کالا در مدت 30 روز
  • گارانتی محصولات - 24 ماه
  • ضمانت بازگشت وجه در مدت 14 روز

توضیحات محصول

عینک های قابل برنامه ریزی از طریق Chemion - پیام شما یا طرح های خود جدیدترین ترفندها به خصوص در بین جوانان است. پیام خود را بنویسید!! متن خود را بر اساس خلق و خوی خود برنامه ریزی کنید یا از میان انواع انیمیشن های پیش فرض انتخاب کنید . این عینک LED party MATRIX قابل برنامه ریزی نرم افزار مخصوص به خود را دارد. دوام باتری 2×1.5 ولت AA بسته به الگوها و روشنایی انتخاب شده 7 تا 8 ساعت است .

آیا احساس خوبی دارید؟ متن صحیح را بنویسید و باور داشته باشید که در هر کجا که هستید مرکز توجه خواهید بود! با این عینک LED قابل برنامه ریزی توجه همه افراد اطراف را به خود جلب خواهید کرد. آنها بهترین راه برای برجسته شدن در مهمانی ها، کنسرت ها یا در دیسکو هستند.

عینک شیمیون

اپلیکیشن را می توان از طریق گوگل پلی یا اپ استور دانلود کرد. هنگامی که عینک از طریق بلوتوث با گوشی شما جفت می شود ، انتخاب های مختلفی برای ایجاد الگوی خود دارید. آیا می خواهید همه اطرافیان شما احساس شما را بدانند؟ با استفاده از برنامه متن، می توانید متن خود را بنویسید. اگر خلاق هستید و دوست دارید طراحی کنید، به لطف این عینک های قابل برنامه ریزی، می توانید الگوی خود را با استفاده از یک برنامه طراحی بکشید. این بسیار آسان است و عمدتاً اگر تلفن همراه همراه خود دارید، می توانید متن یا الگوهای خود را عملاً در هر جایی تغییر دهید.

اپلیکیشن موبایل عینک شیمیون

همچنین امکان تنظیم شدت چشمک زدن یا شدت درخشندگی نیز وجود دارد. می توانید اکولایزرهای مختلفی را انتخاب کنید که با توجه به صداها (موسیقی محیط) چشمک می زنند .


مشخصات فنی:

  • 2 عدد باتری قلمی 1.5 ولتی (شامل)
  • انیمیشن های مختلف پیش فرض
  • امکان ایجاد طرح های خود را
  • عمر باتری 7-8 ساعت

بررسی محصول (0)

آیا در مورد محصول سوالی دارید؟
سوال خود را در قسمت بحث و تبادل نظر مطرح کنید.

ما پاسخ سوال شما را به این ایمیل می نویسیم.

امتیاز محصول (11)

99%
11×